بازاریابی دیجیتال

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

این روزها مردم وقت زیادی از روز خود را صرف گشت و گذار در اینترنت و فضای مجازی می‌کنند.اگر به اطراف خود نگاه کنیم به وضوح متوجه این مسئله می‌شویم. سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی  کاملا در زندگی مردم ایران رسوخ کرده‌اند و دیگر دنیای بدون اینترنت را حتی نمی‌توان تصور کرد! ما می‌توانیم با مطرح کردن شما در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، کسب و کار و تجارت شما را متحول کنیم. شرکت ما با تجربه 20 ساله در این زمینه می‌تواند نیازهای مشتریان شما را شناسایی و باعث رشد کسب و کار شما شود. ما در تمامی مراحل اجرایی برای توسعه کسب و کار شما در دنیای دیجیتال در کنار شما خواهیم بود.

دیجیتال‌مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به هر نوع از بازاریابی که از طریق اینترنت یا هر دستگاه الکترونیکی انجام شود، گفته می‌شود.. این به این معنی است که فرصت‌های بی‌شماری برای کسب و کارها و سازمان‌ها برای جذب مشتری از جمله ایمیل، فیلم، شبکه‌های اجتماعی یا فرصت‌های بازاریابی مبتنی بر وب سایت فراهم شده است. از آن جا که بازاریابی دیجیتال گزینه‌ها و استراتژی‌های زیادی با خود دارد، می‌توانید با توجه به بودجه خود از روش‌های مختلف آن استفاده کنید.

ارسال پیامک

طراحی وب‌سایت

طراحی یک وب‌سایت مناسب، اولین گام در جذب مشتریان جدید است. یک وب‌سایت مناسب نقش بسیار مهمی در بازاریابی و تجارت اینترنتی ایفا می‌کند. با داشتن یک وب‌سایت مناسب برای کسب و کار خود می‌توانید خارج از مرزها فعالیت کنید و به راحتی خدمات و محصولات خود را معرفی کرده و مشتریان خود را افزایش دهید. برای طراحی یک وب‌سایت مناسب برای کسب و کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

حتما تا به حال نام SEO به گوشتان خورده باشد. مردم وقتی سوالی در ذهنشان شکل می‌گیرد بلافاصله آن را در گوگل سرچ می‌کنند. پس خیلی مهم است که در نتایج اولیه گوگل باشید. این فرایند برای بهینه‌سازی وبسایت شماست تا رنک بالاتری در نتایج موتورهای جستجو پیدا کند. در نتیجه میزان ترافیک وب‌سایت شما افزایش می‌یابد. کانال‌هایی که از سئو بهره می‌برند وبسایت‌ها، وبلاگ‌ها و اینفوگرافیک‌ها هستند. برای بهینه سازی وبسایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازاریابی محتوا

محتوای خوب، باعث رونق تجارت شما می‌شود. یکی از اصلی‌ترین اهداف بازاریابی محتوا، جذب مخاطب است. هر مطلبی که منتشر می‌کنید، نه تنها باید نیازهای خاص مخاطبین شما را هدف قرار دهد، بلکه باید به راحتی قابل دسترس باشد، یعنی باید بهینه سازی شود.

با انتخاب کلمات کلیدی مناسب، مخاطب را مستقیما به سمت تجارت خود جذب می‌کنید، و هر بار که محتوای خود را با این کلمات کلیدی منتشر می‌کنید یا به‌روز می‌کنید، شانس خود را برای افزایش تعداد مشتریان افزایش می‌دهید. به محض اینکه برای مشتریان تردید، سوال یا نیاز به وجود آمد، در آنجا شما با محتوای مناسب به سوالات آنها پاسخ داده و مشکلات آن‌ها را در زمان مناسب حل می‌کنید.

بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی

این عمل باعث افزایش محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی می‌شود تا آگاهی از برند و کسب و کار شما را افزایش دهد. با توجه به فعالیت بخش زیادی از جامعه در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، توئیتر و … حضور و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، تقریباً برای هر کسب‌وکاری مفید است؛ کانال‌هایی که می‌توانید از آن‌ها برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید، عبارتند از:

 • فیس بوک
 • توییتر
 • لینکدین
 • اینستاگرام
 • پینترست

تیم خلاق کارشناسان ما آماده خدمات رسانی برای بازاریابی از طریق رسانه‌های اجتماعی شما هستند.

به کجا مراجعه کنیم؟

در بازار دیجیتالی امروز، مشتریان ما نه تنها انتظار حضور در رسانه‌های دیجیتال را دارند. بلکه باید به یک شرکت دیجیتال اعتماد کنند و کار را به کاردان بسپارند.

اگر به دنبال ارائه مشاوره در زمینه بازاریابی دیجیتال هستید، می‌توانید به سادگی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات مشتریان ما را بخوانید، نمونه ‌کارهای ما را ببینید و برای شرکت خود یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

ارائه خدمات بهداشت و درمان در حال تغییر است. مصرف کنندگان اکنون بیش از هر زمان دیگری درگیر مراقبت‌های بهداشتی خود هستند و تصمیم گیری‌های کلیدی را در طول سفر مراقبت‌های بهداشتی خود اتخاذ می‌کنند که ممکن است قبلا به پزشک واگذار شده باشد. تحقیقات اینترنتی در حال افزایش است، “دکتر Google “در حال بدست آوردن اختیارات است، و مصرف کنندگان مراقبت‌های بهداشتی حتی قبل از انتخاب ارائه دهنده خدمات درمانی، زمان خود را صرف مقایسه قیمت ها و توصیفات می‌کنند.

چهار سیستم عامل اصلی بازاریابی سلامت وجود دارد که سازمان‌های ارائه خدمات بهداشت و درمان به منظور توسعه و اجرای کمپین‌های بازاریابی تاثیرگذار مراقبت‌های بهداشتی نیاز دارند:

 • بسترهای نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتری (HCRM)
 • سیستم مدیریت محتوا (CMS)
 • اتوماسیون بازاریابی
 • Engagement Center

سه چالش اصلی وجود دارد که مانع موفقیت در بازاریابی سلامت می‌شود: دپارتمان‌های درمانی، تاکتیک‌های قدیمی و فناوری و بودجه‌های ناکافی.